Google Adwords

Referanslarımızın arasında yer almak istemezmisiniz ? Tercih edilmenin tek sebebi vardır. KALİTE!

Başarıya ulaşacak bir internet pazarlamasının temel unsuru, deneyimdir.

Kullanıcının ihtiyaçları doğrultusunda markanız için özel üretilmiş içerik tasarım ve reklamlar tüketicinin bilinçli veya bilinçaltı kararlarına etki edecek güçtedir. Web siteniz markanızın internet üzerindeki kartvizitidir. Bu nedenle markanızın büyüme stratejisine uygun, dikkat çekici yapıda olması çok önemlidir. Amacımız dijital dünyada, markanızı sağlam adımlarla büyütüp tanıtmak sizi ve markanızı müşterilerinize ulaştırmaktır.

Arama motorlarına kayıt, SEO (Search Engine Optimization) hizmetimizle müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin arama motorlarında üst sıralarda karşılarına çıkmasını sağlamaktayız. Araştırmalara göre web trafiğinin %74’ü ilk 5 sonuç içerisinde dağılmaktadır. İlk 5 sırada yer alan web sitelerine tıklanma oranları kurumsal SEO hizmetinin başarısını gösterir. Üst sıralarda görünmek marka kimliğine de büyük katkılar sağlar. Kullanıcı etkileşime geçmese bile marka bilincinin oluşması gelecekteki seçimlerinde markanıza olumlu hizmet edecektir. Google adwords hizmetimizle ilk sıradan arama motorlarına girip, doğru müşterilere doğru şekilde markanızı ve kendinizi tanıtabilir, hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

360 sanal tur çekimi, google ve yandex harita işaretleme hizmetlerimizle markanız rakiplerinizden öne geçer, müşteri yada potansiyel müşterileriniz hakkınızda detaylı bilgiye çok kolay ulaşabilir bu da sizi tanıdığı bir marka haline getirir. Firmanızı lokasyon olarak müşterileriniz tarafından ulaşılabilir hale gelir. Detaylı internet analizi ve raporlamasıyla dijital dünyada takibinizi yaparız.Hakkınızda yapılan yorumlar (zomatoo, foursquare, tripadvisor vb) bu alanlarda yapılan yorumlardan yada tüketici istekleri hakkında sürekli bilginiz olur. Bu sayede işletmenizin eksiklerini veya öne çıkarılacak yanlarını çok hızlı görebilirsiniz.Kısacası markanızı dijital dünyada geliştirmek ve markanızı büyütmek amaçlı ihtiyaç ve sorularınız varsa bu alandaki hakimiyetimiz ve tecrübemizle biz hazırız.