Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela hakkında yazı eklenecek.

Kutu Harfli Tabela Nedir?

Kutu harfli tabela parlak ve canlı görüntüsü ile görenleri hayran bırakacaktır. Ünlü Reklam Ltd. Şti.' nin size sunduğu bu fırsat işletmenizi yukarılara taşıyacak bir fırsattır. Dayanıklı malzemeyle yapılan bu reklam türü sizi diğer markalardan ayıracak bir kaliteye ulaştıracaktır. Özel olarak üretimini yaptığımız kutu harfli tabela yeni nesil reklamcılıkta etkin bir rol oynayacaktır.

Tabela

Kutu harfli tabela, reklam çeşitlerinin arasında en göze çarpanlardan biride şüphesiz kutu harfli tabeladır. Yeni açılmış bir işletmeyi kısa sürede ilgi çekici ve yıllarca hizmet veren bir işletme haline getirir. Bu sayede alıcılarına uzun yıllar süren faydayı ve özgüveni sunar. Her işletmecinin hayalini kurduğu tabela çeşidi adını altın harflerle yazdırıyor.

Ünlü Reklam Ltd. Şti.

Kutu harfli tabela diyince akla ilk olarak fiyat gelmektedir. Sizleri üzmeyen uygun fiyatlar ile alıcılarının tercihi olmuştur. Zevke ve gösterişe düşkün olan işletmeler aynı zamanda ciddiyeti de temsil ederek başarıları topluyorlar. Siz de reklam konusunda çığır açmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.
Image

Nasıl bir tabelam olmalı?

Önce
Lokasyon

Bulunduğunuz konumda en uzak mesafeden nasıl görüneceği ve uygun renk analizi.

Ölçülendirme
Ve Boyut

Uygun konuma nasıl bir tabela yapılabilirin ölçülendirmesi ve ön gösterim tasarımı.

Değerlendirme
Ve Montaj

Tüm onayların ardından iş planlamasına göre montaj aşaması, varsa elektrik bağlantılarının kontrolü.