Yönlendirme Tabelaları

Yönlendirme-tabelalar İşaret tabelaları olarak kullanılan ve özellikle trafik çalışmalarında tercih edilen tabela modelleridir.

Yönlendirme Tabela Nedir?

Yönlendirme-tabelalar İşaret tabelaları olarak kullanılan ve özellikle trafik çalışmalarında tercih edilen tabela modelleridir. Bu işle kara yolları ilgileniyor ancak biz biraz daha kurumsal olan ve firmalara yönelik yapılan çalışmalardan bahsetmek istiyoruz. Yönlendirme tabela, adından da anlaşılacağı üzere mekanınızın yerini belirten tabela modelleri olarak karşınıza çıkıyor.

Geri planda kalmış, ya da zor bulunan bir yerde olan mekanlar için sizler de ana yol üzerine bu tabelaları dahil ederek insanları dükkanlarınıza yönlendirebilirsiniz. Yapım olarak farklı bir model değildir  ancak tasarım olarak daha şık modellere sahip olduklarını da belirtmek gerekiyor, özellikle park ve bahçelerde kullanılan tabelalara bakıldığında ahşap yapım olanlar dikkatleri üzerine çekiyor.

Kurumsal firmalar, daha gösterişli ve daha dikkat çekici modelleri tercih ediyorlar, bu sayede insanlar acaba ne var düşüncesi ile de bu adreslere doğru yöneliyorlar. Profesyonel çalışmaların eseri olan bu ürünleri sizler de detaylı bir şekilde incelemek ve en azından ürünler hakkında bilgi almak isterseniz hiç vakit kaybetmeden ofislerimizde yerlerinizi alabilirsiniz. Yönlendirme tabela modelleri başlığı altında yer alan görseller de sizlere yardımcı olacaktır ve en azından tercih yapmanızı da daha kolay hale getirecektir diye düşünüyorum. Profesyonel kadromuz ihtiyacınız olanı en iyi şekilde belirlemeye devam ediyor ve bütçenize uygun, mekanınıza uygun tabela modelleri ile sizlere yardımcı oluyor. Daha fazla bilgi ve daha fazla detay için iletişim numaralarımızı kullanabilrisiniz.
Image

Nasıl bir tabelam olmalı?

Önce
Lokasyon

Bulunduğunuz konumda en uzak mesafeden nasıl görüneceği ve uygun renk analizi.

Ölçülendirme
Ve Boyut

Uygun konuma nasıl bir tabela yapılabilirin ölçülendirmesi ve ön gösterim tasarımı.

Değerlendirme
Ve Montaj

Tüm onayların ardından iş planlamasına göre montaj aşaması, varsa elektrik bağlantılarının kontrolü.