Totem Tabela

Totem Tabela hakkında yazı eklenecek.

Totem Tabela

Açık alanlarda, şehirler arası yollarda ve cadde kenarlarında kullanılan, uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen bir reklam çeşididir. Bu reklam görselleri işyeri, devlet kurum binaları ya da büyük alışveriş merkezlerin fark edilmesi için tasarlanan gösterişli tabelalardır.

Yol Reklamları

Totem tabelada yol reklamları daima geniş bir kitleye hitap eder. Çünkü büyük boyutu ile yoldan geçenlerin dikkatini çeker. Aynı zamanda araba ile seyahatlerde bile insanların aklına kazınmaktadır. Görselliği ve ilgi çekiciliği ile herkesin arayacağı bir reklam türü haline gelmiştir. Böylelikle şirket olarak gücünüze güç katar. Sizi herkesin bildiği bir markahaline getirir.

Nasıl Olmalıdır?

Totem tabelanınyapılacağı yer özenle seçilmelidir. İnsanların kalabalık olduğu yerlere yapılması ekstra fayda sağlar. Ünlü Reklam Ltd. Şti. olarak bu inceliklere dikkat ederek sizi zahmetten kurtarıyoruz. Ayrıca hava şartlarına dayanıklı olabilmesi için temeli ve malzemesi sağlam olması gerekmektedir. En sağlam malzemeden yaptığımız tabelalar sizi ve cebinizi korumaktadır.
Image

Nasıl bir tabelam olmalı?

Önce
Lokasyon

Bulunduğunuz konumda en uzak mesafeden nasıl görüneceği ve uygun renk analizi.

Ölçülendirme
Ve Boyut

Uygun konuma nasıl bir tabela yapılabilirin ölçülendirmesi ve ön gösterim tasarımı.

Değerlendirme
Ve Montaj

Tüm onayların ardından iş planlamasına göre montaj aşaması, varsa elektrik bağlantılarının kontrolü.