Araç Giydirme

Araç Giydirme, gezici bir reklam uygulamasıdır. Araç giydirme sayesinde yaptığınız reklamı binlerce kişiye gösterebilirsiniz.

Araç Giydirme Nedir ?
Araç Giydirme, Ünlü Reklam Ltd.Şti. ’nin size sunduğu bir reklam uygulamasıdır. Araç giydirme sayesinde yaptığınız reklamı binlerce kişiye gösterebilirsiniz. Hareket halindeki aracınız aldığınız reklam sayesinde yol boyunca insanlara gösterilmektedir. Böylece insanlarda merak duygusu oluşmaktadır. Sizde aldığınız geri bildirimler ile kazancınızın keyfini sürmenize olanak sağlar. Bu fırsatlar bir tık ötenizde.
Araç Giydirme Avantajları
Araç giydirmenin avantajlarısayesinde markanız her yerde tanınır hale gelecektir. Sıfırdan başlayarak başarı merdivenlerini kısa sürede tırmanacaksınız. Ünlü Reklam Ltd.Şti. aracınıza uygun giydirme seçenekleri ile size fırsatlar sunmaktadır. Sade ve süslü reklamlar ile müşterilerinize göre taleplerinizi bildirerek en kısa sürede size geri dönelim. Böylece kısa sürede reklamınızı hazırlayabiliriz.
Araç Giydirme Uygulaması
Araç giydirme uygulamasıfiyat performans bakımından üstündür. Küçük bir reklamla istediklerinizi kitlelere gösterebilirsiniz. Ve aldığınız geri bildirimlerde çabuk olur. Kaliteli malzemeden yapılan uygulama uzun yıllar boyunca dayanmasını sağlar. Böylece sizde yatırımınızı kısa vadeli değil uzun vadeli yapmış olursunuz. Fakat belirlediğimiz süre içinde yenilemeniz solmalara ve sökülmelere karşı daha iyi olacaktır.
Image

Nasıl bir tabelam olmalı?

Önce
Lokasyon

Bulunduğunuz konumda en uzak mesafeden nasıl görüneceği ve uygun renk analizi.

Ölçülendirme
Ve Boyut

Uygun konuma nasıl bir tabela yapılabilirin ölçülendirmesi ve ön gösterim tasarımı.

Değerlendirme
Ve Montaj

Tüm onayların ardından iş planlamasına göre montaj aşaması, varsa elektrik bağlantılarının kontrolü.